Реконструкція станції Білгород-Дністровський

Реконструкція станції Білгород-Дністровський

04 Листопада 2018 12:31

До початку наступного літа 2019 року Укрзалізниця планує реконструювати станцію Білгород-Дністровський. Модернізація станції дозволить збільшити пропускну здатність і забезпечити перевезення більшої кількості відпочиваючих. Зараз в зв'язку з обмеженням колійного розвитку на станції Білгород-Дністровський можливе одночасне прийняття тільки двох пасажирських поїздів за умови відсутності в зазначений період поїздів приміського сполучення.

 

Проект включає поетапну реконструкцію станції. На першому етапі буде реконструйовано «острівну» платформу і пов'язану з нею інфраструктуру, а саме водопроводу, освітлення, шляхів № 2 і № 3. На другому етапі буде реконструйовано «берегову» платформу і пов'язану з нею інфраструктуру. Потім будуть проведені роботи з облаштування вантажно-розвантажувального майданчика замість демонтованого при реконструкції «берегової» платформи.

 

На четвертому етапі планується виконати роботи по реконструкції шляху № 7 з її електрифікацією і реконструкцією вантажно-розвантажувальних шляхів № 8, 9, 10 і стрілочних переводів, прилеглих до цих шляхах. На п'ятому етапі будуть виконані роботи з облаштування і електрифікації шляхів для відстою пасажирських поїздів і електропоїздів.