Веселощі тривають! Буяння фарб, масок і костюмів на карнавалі у Венеції!

Веселощі тривають! Буяння фарб, масок і костюмів на карнавалі у Венеції!

13 Лютого 2017 20:23

Грандіозне колоритне свято у Венеції триватиме до 28 лютого 2017 року. Встигніть отримати насолоду від найвеличнішим і незабутнім венеціанським святом. Нотки романтики, мистецтва і загадковості оточать кожного гостя міста, оповитого різними декораціями і масками всюди.

У карнавальні дні абсолютного веселощів Вас оточать привітні жителі і гості Венеції в розкішних карнавальних костюмах і фантастичних масках.

 

Карнавал завжди починається з появи Коломбіни над площею Сан Марко. Коломбіна - це біла паперова голубка, що розсипається купою конфеті. Після традиційного появи Коломбіни, свято захльостує всі вулиці і канали та охоплює своїм буйством фарб, середньовічного стилю і настрою.

 

Навіть маленькі вулички манять чудовими музичними і театральними виставами, королівськими балами і яскравими феєрверками, всюди фокусники, жонглери, міми, клоуни та акробати. У будь-який момент можна приєднатися до карнавальної ходи - маски всіляких забарвлень і форм продаються повсюдно. Вам неодмінно слід взяти участь в щорічному конкурсі на кращу маску і карнавальний костюм.

 

Завершується незвичайний карнавал чудовим феєрверком над лагуною, після чого проводиться традиційний язичницький ритуал - спалення солом'яного опудала, символу оновлення природи.