Rocco Forte запрошує в літній Мюнхен!

Rocco Forte запрошує в літній Мюнхен!

22 Травня 2018 08:39

Готель Rocco Forte The Charles Hotel запрошує гостей в захоплююче літню подорож до столиці Баварії. Мюнхен в літні місяці привертає класичними концертами, художніми та оперними виставками і великими літніми фестивалями по всій Німеччині.

 

Готель The Charles, розташований в самому центрі міста по сусідству зі старим ботанічним садом і недалеко від історичної площі Королівська площа, швидко допоможе Вам відшукати виняткові і вишукані заходи: музичні фестивалі і феєрверки, театральні вистави та кінопокази під відкритим небом, романтичний річковий круїз під променями теплого літнього сонця і надасть відмінний відпочинок в готелі.

 

У літній період в готелі діє 20% знижка при бронюванні проживання на дві або більше ночей, а також щоденний сніданок і безкоштовний Wi-Fi.

 

Готель The Charles, побудований на місці колишньої університетської бібліотеки, перетворився в нову архітектурну пам'ятку Мюнхена. П'ятизірковий міський готель отримав свою назву в пам'ять про батька сера Рокко Форте, відомому готельєрів Чарльза Форте.

 

Ви станете в сучасних просторих номерах, зможете асладіться страви з нового меню ресторану і бару Sophia's, відвідати обладнаний за останнім словом техніки спа-центр з найдовшим в місті критим басейном і скористатися сучасними приміщеннями для переговорів.

 

Насолоджуйтесь літніми пригодами з Rocco Forte The Charles Hotel!