Попробуйте в новом дизайне

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!

Новини

Літак без палива полетить навколо Землі

Літак без палива полетить навколо Землі

26 Січня 2015 18:05

В кінці лютого планується початок кругосвітньої подорожі першого пілотованого літака Solar Impulse 2, що працює виключно на сонячній енергії. Успіх даного експерименту може стати проривом у світовому авіабудуванні!
Якщо швейцарський апарат витримає всі випробування, це буде означати початок нового етапу в створенні повітряної техніки на альтернативних видах енергії. В осяжному майбутньому з'явиться можливість впровадження сонячних батарей в конструкції звичайних авіалайнерів, і навіть при установці невеликої їхньої кількості економія палива буде дуже значною, що зробить авіаперельоти на багато дешевшими та доступнішими.
Подорож Solar Impulse 2 почнеться в кінці лютого в столиці ОАЕ, триватиме експедиція приблизно 5 місяців. Сконструйований в Швейцарії, літак приводиться в рух чотирма електромоторами, розмах його крил більше, ніж у авіалайнера Boeing 747, а вага становить 2,3 тонни. При повній зарядці від розташованих на корпусі 17 тис сонячних елементів його максимальна швидкість може досягати 140 км / год.

comments powered by Disqus