Полунична феєрія в Німеччині!

Полунична феєрія в Німеччині!

15 Травня 2018 07:12

З 26 по 27 травня в невеликому німецькому містечку Оберкірх буде проходити смачний щорічне свято полуниці «Erdbeerfest». Солодка винуватиця торжества в дні свята є на кожному кроці, але найбільше її на оптовому фруктовому ринку Міттельбаден.

 

Святкування, присвячене ароматної ягоді, проводиться в Оберкірх з 1999 року, розташованому в землях Баден-Вюртемберг. Фестиваль стартує суботнім ранком, відкриття якого завжди робить мер Оберкірх, починаючи з привітання жителів і гостей міста і оголошує про відкриття свята. Erdbeerfest насичений ярмарками, презентаціями, майстер-класами, дегустаціями, концертами, модними показами, танцювальними шоу і театральними виставами.

 

Основною подією свята є частування всіх гостей всілякими полуничними делікатесами і стравами з цієї ягоди в розташованих уздовж дороги кафе і ресторанчиках. Маленьких гостей тут чекає окремо підготовлена ​​площадка, де вони можуть покататися на каруселі, спробувати полуничні торти і морозиво, а також взяти участь в майстер-класах і приготувати що-небудь разом з кухарем. У недільний день, завершальний фестиваль, проходить великий концерт за участю запрошених музикантів.