В аеропорт Таллінна запускають трамвай!

В аеропорт Таллінна запускають трамвай!

29 Серпня 2017 06:29

У Таллінні з'явилося нове трамвайне сполучення надає прямий доступ в аеропорт. У п'ятницю, 25 серпня був виконаний перший тестовий рейс, а вже з 1 вересня пасажири зможуть скористатися новим сервісом в столиці Естонії. Будівництво трамвайної колії до аеропорту почалося навесні минулого року.

 

Аеропорт Таллінна знаходиться в безпосередній близькості від центру міста, і додаткова транспортна розв'язка полегшить і прискорить, як прибуття мандрівників в аеропорт, так дозволить зручно дістатися в будь-який пункт міста з повітряної гавані. К1 вересня ремонт трамвайних колій буде завершено і до того ж оновиться трамвайне депо.

 

"Це безумовно історичний момент. Про це думали вже щонайменше років 15, причому ще десять років тому ідея здавалася зовсім утопічною. Вважалося, що ми на своєму віку цього не побачимо. Тепер справа зроблена і, як ви бачите, перший трамвай - в аеропорту ", - прокоментував виконуючий обов'язки мера столиці Естонії Тааві Аас.

 

З 1 вересня трамвайна лінія № 4 буде назватися Tondi - Lennujaam (Тондій - аеропорт). Маршрут трамвая пройде вулицями Кеевізе і Леннуяама, а також додатися дві зупинки - Ülemiste linnak ( "Городок Юлемісте") і Lennujaam ( "Аеропорт").