У Таїланді пройде барвистий фестиваль повітряних зміїв

У Таїланді пройде барвистий фестиваль повітряних зміїв

06 Березня 2017 15:07

З 10 березня 2017 року Таїланді буде проходити масштабний запуск яскравих повітряних зміїв. Для тайців це одним з найпопулярніших видів спорту, який спочатку протягом століть перебував під патронажем місцевих монархів. Зараз участь у фестивалі беруть гурти з різних країн світу.

 

Кайти представлені в різних формах і з різних матеріалів, найчастіше їх роблять у формі сови, риби, людського обличчя або змії, довжина яких сягає 25 футів. Справжні змії для традиційних змагань діляться на два основних типи: це Chula і Pakpao, перший вид вважається чоловічим, а другий жіночим.

 

Свято знаменитий «різностатевим» змаганням між летючими конструкціями свята вітру. У період офіційного турніру спеціальне поле по центру ділиться мотузкою на дві половини. Чоловіча команда Chula розташовується проти вітру, а жіноча Pakpao в свою чергу - за вітром. Мета змагання полягає в тому, щоб зачепити противника і перетягнути його на свою територію.

 

Ще однією важливою подією фестивалю є огляд шедеврів вітчизняного та міжнародного змеестроенія, а також демонстрація можливостей спортивних зміїв. Найбільше в змаганнях беруть участь групи з Японії, Малайзії, Індонезії, Китаю, Кореї і Англії, Швеції, Нова Зеландії, США, Австралії.