В Італію на літні розпродажі!

В Італію на літні розпродажі!

26 Червня 2017 13:44

Великі розпродажі в Італії відкриваються вже 1 липня. Безумовно Італія славиться своїми сезонними розпродажами, як їх називають самі італійці - «Sconti». Тут завжди можна придбати ексклюзивні італійські речі по набагато нижчими цінами. Поповнити свій гардероб речами від відомих модних брендів літні розпродажі дозволяють за найкращими цінами зі знижками від 15 до 50%.

 

Найпопулярніші місця для шопінгу: Рим - площа Іспанії і вулиця Кондотті з прилеглими до них вулицями; Мілан - «трикутник моди» між вулицями Монтенаполеоне, Андреа, Джезу і Делла Спіга; Венеція - площа Сан Марко та прилегла територія, Мерчерія; Неаполь - площа Амадео, площа дей Мартири і прилеглі вулиці Калабрітто і Віа дей Мілле.

 

Цього літа майже на всій території Італії літні розпродажі почнуться 1 липня.

- в регіонах Лаціо (в першу чергу в Римі) з 1 липня по 15 серпня розпродажі пройдуть;

- в П'ємонті з 1 липня по 25 серпня;

- з 1 липня до 30 серпня буде проходити період знижок в магазинах Абруццо, Кампанії, Емілії-Романьї, Фріулі-Венеції-Джулії, Ломбардії (де знаходиться модна столиця країни - Мілан), Молізе, Сардинії, Тоскани і Умбрії;

- розпродажі в Венето з 1 липня по 31 серпня;

- в регіонах Марке і Калабрія з 1 липня до 1 вересня, а до 2 вересня - в регіоні Базіліката.

- в Апулії і на Сицилії з 1 липня до 15 вересня, а в Валле-д'Аоста - до 30 вересня.

 

Чим ближче до завершення періоду розпродажів, тим вище знижки. Крім того, не варто забувати про програму повернення ПДВ з покупок Tax Free.