Попробуйте в новом дизайне

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!

Новини

За історичним маршрутом з Лондона до Берліна курсуватиме потяг Orient-Express

За історичним маршрутом з Лондона до Берліна курсуватиме потяг Orient-Express

14 Березня 2016 12:53

Зі столиці Великобританії 2 червня 2016 року відправиться потяг Orient-Express. Поїзд з Лондона з вокзалу Victoria вирушить у дводенну подорож по історичному маршруту через Париж і Берлін.

 

Пасажирів, на шляху проходження поїзда, очікує незабутня подорож з мальовничими краєвидами на графства Кент у Великобританії, барвисті пейзажі Північної Франції і центральної Німеччини.

 

Під час вечірньої зупинки в Парижі, гості будуть запрошені на вишукану вечерю з чотирьох страв від французьких шеф-кухарів поїзда. На наступний день потяг прибуде до Берліна і пасажири зможуть провести свій вікенд в одній з мультикультурних столиць Європи.

 

Мандрівники будуть приємно здивовані вишуканістю чудової кухні в елегантних вагонах-ресторанах, а також класичними коктейлями, шампанським і програмою розваг в барі. Вінтажний дизайн вагонів, вишукані меблі та декоративне дерев'яне макетрі передають стилістику розкішних, комфортабельних подорожей епохи індустріального підйому 1920-х років. Також персональні стюарди будуть обслуговувати спальні вагони.

 

Зворотно потяг Venice Simplon-Orient-Express відправиться за маршрутом в Лондон через Париж 4 червня 2016 року. Вартість такої мандрівки від 6718 фунтів стерлінгів для двох пасажирів і включає харчування в вагоні-ресторані.

 

comments powered by Disqus