Вілли Тоскани відкриються для всіх гостей!

Вілли Тоскани відкриються для всіх гостей!

22 Травня 2018 08:40

В останню неділю місяця - 27 травня, у всіх бажаючих буде можливість відвідати стародавні тосканські палаццо, замки і вілли, що належать приватним особам, в інші дні недоступні для туристичного огляду. Відвідати понад 100 історичних резиденцій регіону можна безкоштовно з нагоди проведення Національного дня Асоціації історичних резиденцій (A.D.S.I) в Італії.

 

Завдяки дозволу тосканського губернатора Умберто Гонді, в цьому році ще десять зазвичай недоступних для відвідування вілл включені до вже досить великому списку місць, доступних для огляду. Серед них - дуже цікавий особняк - Вілла "il Castellaccio", де збереглося піаніно, на якому грав Джакомо Пуччіні; саме тут композитор написав 2-й і 3-й акт "Богеми".

 

Захід є частиною Тижня приватного спадщини, заплановане між 24 і 27 травня. Відвідати вілли, палаци і сади буде можна у Флоренції, Пістоя, Пізі, Сієні, Ареццо, Ліворно та околицях Муджелло, Лукка, Вальдініево, Понтремолі, Луніджана, Крит Сенезі, Валь д'Орчія, Касентіно і на мальовничому узбережжі Коста дельї Етруски (будинок Джозуе Кардуччі).

 

Національний день ADSI 27 травня 2018 року дозволяє відвідувачам мати вільний доступ до історичних особняків протягом двох тимчасових інтервалів, вранці з 10:00 до 13:00 і в другій половині дня з 14:30 до 17:30.