МАУ вводить плату за роздруківку посадкового талона в аеропорту

МАУ вводить плату за роздруківку посадкового талона в аеропорту

29 Серпня 2017 06:32

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" з 1 жовтня вводить платну послугу для пасажирів економ-класу внутрішніх і міжнародних середньомагістральних рейсів по роздруківці посадкового талона в аеропорту вильоту.

 

Щоб уникнути додаткового збору пасажирам необхідно пред'являти самостійно роздрукований або завантажений на мобільний пристрій посадковий талон. Отримати посадковий талон можна скориставшись попередньо безкоштовної онлайн-реєстрацією на рейси МАУ або через мобільний додаток. За надання посадкового талона на стійці реєстрації в аеропорту буде стягуватися збір.

 

Збір за нововведений сервіс за кожен посадковий талон складе 20 доларів при вильоті з аеропортів України (20 євро при вильоті з аеропортів інших країн маршрутної мережі авіаперевізника). Безкоштовної залишиться реєстрація і отримання посадкових талонів в аеропорту для подорожуючих в економ-класі на далекомагістральних рейсах і для пасажирів бізнес-класу всіх рейсів.

 

На даний момент такий платний сервіс діє тільки на маршрутах Київ-Рига / Рига-Київ. Реєстрація для рейсів Київ-Рига і Рига-Київ відкривається за 48 години до вильоту, в цей період можна роздрукувати посадковий талон або зберегти його на мобільному пристрої. У разі не проходження самостійної онлайн-реєстрації, але коректному введенні всіх паспортних даних в процесі бронювання, система зареєструє пасажира автоматично за 12 годин до вильоту і відправить посадковий талон на електронну пошту.