МАУ відкриває безкоштовний доступ до преси

МАУ відкриває безкоштовний доступ до преси

11 Квітня 2019 20:20

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» пропонує пасажирам бізнес класу нову послугу. З початку квітня пасажири можуть скористатися електронним каталогом Press Reader для читання газет і журналів на борту.

 

Онлайн-додаток Press Reader для IOS і Android надає широкий вибір світових газет і журналів, серед яких видання The Guardian, The Washington Post, Vogue, GQ, Bloomberg Businessweek і ще більше 6000 общепопулярних і тематичних з 120 країн світу, представлених на більш ніж 60 мовах.

 

Через Press Reader пасажир може завантажити улюблені газети і журнали по шляху в аеропорт або під час очікування рейсу, і читати пресу в офлайн режимі. Доступ для скачування обраних видань відкривається протягом 48 годин до 24 годин після вильоту рейсу за розкладом. Для отримання доступу до додатка пасажиру необхідно просто перейти по посиланню і завантажити його.

 

Широкий вибір газет і журналів з програми Press Reader тепер замінить обмежений асортимент друкованої преси в бізнес-класі на всіх рейсах МАУ, що дозволить зменшити вагу літака, скоротити обсяги споживання авіапалива і шкідливих викидів в атмосферу. Згодом авіакомпанія зможе зробити цей продукт доступним і для пасажирів економічного класу.