МАУ запустить більше рейсів в Делі!

МАУ запустить більше рейсів в Делі!

23 Січня 2018 17:30

З нагоди збільшення кількості рейсів Київ-Делі, українська авіакомпанія МАУ надає промо-тарифи на переліт. Спеціальні тарифи діють до 31 січня на переліт в Делі з Києва, Львова, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Херсона, Івано-Франківська вартість яких стартує від 158 USD з урахуванням перевезення одного багажу і бортового харчування.

Авіакомпанія відкриває прямі рейси Київ-Делі з 1 травня 2018 року. Спочатку рейси будуть виконуватися тричі на тиждень по понеділках, вівторках і п'ятницях з Києва та по вівторках, середах і суботах з Делі.

Починаючи з 7 червня кількість рейсів збільшиться і польоти будуть виконуватися по четвергах з Києва і по п'ятницях з Делі. Додатковий п'ятий рейс з'явиться з 16 червня і буде виконуватися по суботах з Києва в Делі і по неділях з Делі до Києва. Згідно з розкладом, нові рейси будуть з вильотом з Києва о 20:55 з прибуттям в міжнародний аеропорт Делі о 06:20 на наступний день. Зворотній маршрут запланований з вильотом з аеропорту Делі о 10:00 і прибуттям до столиці України о 15:20.

Прямі рейси будуть виконуватися на літаках Boeing 767, здійснюючи політ за 6 годин 50 хвилин по дорозі туди і за 7 годин 50 хвилин на зворотному шляху.