Укрзалізниця запропонувала понад мільйон квитків на липневі пасажирські поїзди

Укрзалізниця запропонувала понад мільйон квитків на липневі пасажирські поїзди

06 Липня 2015 12:26

Для забезпечення попиту на літні пасажирські перевезення до місць відпочинку Укрзалізниця запропонувала на липень цього року більше одного мільйона місць у поїздах. З них вільними сьогодні залишаються близько 480 тис. місць.

Пасажирам, які прагнуть відпочинку на морському узбережжі, запропоновано 503 тис. Місць у поїздах південного напрямку. З них 261 тис. місць - в напрямку Одеси, 113 тис. місць - у напрямку Азовського моря, ще 130 тис. місць запропоновано мандрівникам на Херсонщину. Зараз вільними залишаються близько 70 тис. місць на азовському напрямку, 115 тис. - на одеському і майже 64 тис. - на херсонському.

Мандрівникам, які воліють пейзажам і пам'ятників культури Західної України або мають відвідати цей регіон у справах, запропоновано в липні 519 тис. місць. У тому числі Львівську за допомогою залізниць України зможуть відвідати 266 тис. мандрівників, Івано-Франківську - 40 тис., Закарпаття - 87 тис. Причому поки доступними залишаються 167 тис. місць на львівському напрямі, 23 тис. - на Івано-Франківськом та 45 тис. - на ужгородському.

Укрзалізниця надає можливість вибрати напрямок і рівень комфорту під час подорожі: в поїздах наявні як бюджетні плацкартні вагони, так і вагони класу люкс. А завдяки попередній продаж квитків пасажири можуть планувати сімейний відпочинок або робочу поїздку заздалегідь. Зокрема, придбати квитки на поїзди Інтерсіті +, а також на міжнародні потяги, в тому числі з СНД, можна за 30 діб до відправлення поїзда.