Wi-Fi у швидкісних поїздах Інтерсіті та Інтерсіті +

Wi-Fi у швидкісних поїздах Інтерсіті та Інтерсіті +

06 Липня 2015 12:38

Проект впровадження широкосмугового доступу до мережі Інтернет у швидкісних поїздах вийшов на фінальний етап реалізації. 23 червня 2015 за результатами відкритого конкурсу було визначено компанію-постачальника цих послуг - ТОВ «Інтертелеком».

Вже сьогодні на двох потягах HYUNDAI Rоtem в тестовому режимі відбувається надання послуги доступу до всесвітньої мережі. Впровадження Wi-Fi на всіх поїздах Інтерсіті та Інтерсіті + будуть реалізовані до кінця серпня 2015 року. Доступ до мережі інтернет буде забезпечено у всіх одиницях рухомого складу Української залізничної швидкісної компанії: 10 поїздах HYUNDAI Rotem, 2 поїздах ЄКР-1 "Тарпан" і 2 поїздах локомотивної тяги виробництва ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод". При цьому покриття мережі на маршруті прямування поїздів буде забезпечено на рівні не нижче 90%.

У швидкісних поїздах використовується унікальне для України сертифіковане обладнання, що дозволяє отримати стабільний високоякісний доступ до мережі інтернет навіть при пересуванні на високій швидкості на всій мережі курсування Інтерсіті + та Інтерсіті.