Безлімітний проїзний від авіакомпанії Atlasglobal

Безлімітний проїзний від авіакомпанії Atlasglobal

30 Вересня 2017 16:37

Турецький авіаперевізник Atlasglobal запропонував пасажирам нову послугу - проїзний на необмежену кількість перельотів в бізнес-класі. Такий проїзний можна оформити на всі рейси авіакомпанії з 1 жовтня 2017 року у 30 травня 2018 року.

 

Пасажирам бізнес класу є два типи проїзних:

- Atlasglobal Unlimited Turkey Domestic, діючий на всіх внутрішніх рейсах по Туреччині, вартістю 3500 турецьких лір (близько $ 975);

- Atlasglobal Unlimited International за $ 3500, що включає всі міжнародні рейси, в числі і українські рейси Львів-Стамбул, Запоріжжя-Стамбул і Харків-Стамбул.

 

Пасажир, купуючи такий проїзний, може літати хоч кожен день на всіх власних рейсах авіаперевізника, оплачуючи тільки всі податки і збори, розмір яких залежить від напрямку.

 

Нова послуга дозволяє отримати стандартний сервіс бізнес-класу Atlasglobal, в число яких входить: відвідування бізнес-залу в аеропорту, збільшена норма багажу, покращене харчування і переліт в салоні бізнес-класу. У разі відсутності авіаквитків бізнес-класу на обраний рейс, пасажир може здійснити політ у економ-класі.