Vierschanzentournee в німецькому місті Оберстдорф!

Vierschanzentournee в німецькому місті Оберстдорф!

04 Грудня 2017 20:58

29 грудня о німецькому місті Оберсдорфа стартує кваліфікація легендарного Vierschanzentournee, або «Турне 4 трамплінів». 66-а ювілейна серія престижних змагань на трамплінах Німеччини і Австрії, буде проходити з 29 грудня 2017 року по 6 січня 2018 року в рамках Кубка світу зі стрибків з трампліну.

 

Кращі стрибуни світу будуть змагатися на гірськолижних трасах. Учасники змагань зможуть показати всю свою майстерність в стрибках з трампліну на зимовому стадіоні «Ердінгер Арена» в Оберсдорфа. Оберстдорф - ярмаркова громада в Баварії, розташована в урядовому окрузі Швабія в районі Верхній Алльгой.

 

«Турне чотирьох трамплінів» - одне з найбільш престижних і популярних змагань в світі стрибків з трампліну, яке проводиться щорічно з 1952 року в період новорічних свят. Для змагань використовуються арени в німецьких Оберстдорфі і Гарміш-Партенкірхені і австрійських Інсбруку і Бішофсхофені. Переможцем 2016/2017 року став дворазовий олімпійський чемпіон і один з лідерів сезону польський стрибун Каміль Стох, який став другим поляком в історії, який здобув перемогу в Турне.