Ласкаво просимо в SHA Residences до 10-річчя клініки!

Ласкаво просимо в SHA Residences до 10-річчя клініки!

10 Квітня 2018 14:24

Іспанська велнес-клініка SHA в честь 10-річчя запрошує в 11 нових розкішних резиденцій трьох типів: Garden Residence, Premier Residence або Penthouse Residence, розташованих на середземноморському узбережжі в оточенні природного парку Сьєрра-Елада. Унікальний і ексклюзивний житловий комплекс SHA Residences, площею від 300 м2, побудований у відповідності з найвищими стандартами дизайну і комфорту.

 

Кожна резиденція має окремий вхід, приватний басейн, дві або три спальні, терасу, сад, і в залежності від категорії, фітнес-зал, зону для процедур, турецьку лазню і власний кінотеатр. В інтер'єрі будівель використані екологічні і безпечні матеріали, а також система домотікі за останнім словом техніки. Резиденції створені за проектом відомого іспанського архітектора Карлоса Хиральдо і оформлені популярним іспанським дизайнером інтер'єру Ельвірою Бланко.

 

SHA пропонує такі послуги: оздоровчі програми, масажі, водні процедури, різноманітні тренування, майстер-класи, консультації експертів з харчування та лікарів. SHA Residences з елегантною концепцією житла, пов'язаної з давньої філософією фен-шуй, стимулює почуття і сприяє зміцненню загального стану здоров'я гостей.

 

Подаруйте собі ексклюзивне оздоровче подорож, де гості зможуть зануритися в стиль життя клініки, скористатися широким спектром послуг і знайти оптимальний стан здоров'я і добробуту.