Wizz Air залишає Донецьк

Wizz Air залишає Донецьк

24 Березня 2014 12:53

Авіакомпанія Wizz Air Україна закриває свою базу в аеропорту Донецьк, а також завершує виконання більшості рейсів. З 30 квітня буде призупинено виконання рейсів з Донецька до Риму, Мілана, Дортмунда та Ларнаки. Не відбудеться також відкриття рейсу Донецьк - Будапешт. Тим не меньше, з Донецька буде виконуватися рейс за маршрутом Донецьк - Кутаїсі.

Нагадаємо, що свою базу в аеропорту Донецьк авіакомпанія відкрила у 2013 році. Сьогодні рішення про тимчасову відміну рейсів пов'язане із "зміненою попиту на перельоти в Україні". Всі пассажири, чиї рейси було скасовано, обов'язково отримають компенсацію.

Водночас, "для стимулювання авіаподорожей в умовах низького ринкового попиту, авіакомпанія знизила ціни на авіаперевезення приблизно на 20% протягом останніх декількох тижнів. Низькі ціни будуть доступні пасажирам до тих пір, доки не зміняться ринкові умови, що склалися сьогодні," відмічають в авіакомпанії.

Крім того, Wizz Air Україна відкриває нові рейси з аеропорту Львів до Валенсії, Риму, Тель-Авіва, Неаполя, Барселони (Жирона) та Кутаїсі. Також буде відкрито рейс Київ - Ларнака. Всі нові рейси стартують 30 квітня.

Wizz Air Україна - лоу-кост авіакомпанія, що експлуатує флот із чотирьох літаків Airbus A320 і пропонує перельоти за 32 напрямками у 12 країн з чотирьох українських міст. В травні 2014 року авіакомпанія виконуватиме 130 рейсів на тиждень.